Güncel Yazılar

Türküm , Doğruyum ,Çalışkanım !

01-06-2020

 

Türküm, kendimi bir torba makarnaya ve kömüre satarım. 

 

Türküm, Uzaya gideceğiz diye palavra sıkarım.

 

Türküm, Aleviyi Maraş'ta Çorum'da Sivas'ta nacaklarla keserim.

 

Türküm ,yalanlarla dolanlarla " isyan " edeceklerdi " Ingiliz uşakları " diye Dersimi kana bularım.

 

Türküm, Şeyh Sait " ingilizlerle işbirliği" yaptı diye yalanlarla komunistleri bile kandırır " feodal ağalar " diye Sovyetleri bile kandırıp arkama alırım.

Ingiliz ve Amerika , Fransa kısacası bati ( emperyalist ) dediklerinin kültürünü kabul ederek " muassır medeniyet " diye özümser onlarla anlaşma yaparak kucaklarına oturur, 1950 den sonra Kore'de onlarla savaşarak bekçi köpekliği yaparak NATO icin havlarız.

 

Türküm , 15 Temmuzda Fetullahçılar darbe yaptı diye kendi darbemi gizler askerlerin kafasını " allahuekber " diyerek keser , kendi subaylarını hatta Kemalist subaylara da işkence yaparak uniformalarını soyarak don paça aşağılar  " 10 aylık kızını kaç posta mikeceğiz " diye Tv lerde göstererek 84 milyona işkence yaparım.

 

Türküm , diye Izmir halkını keser tecavüz ederek " Yunanlıları denize döktük " yalanlarını çocuklara öğreterek zehirlerim.

 

Türküm , diyerek kendi vatandaşlarımız olan Ermenileri hemde 1,5 milyon Ermeni'yi katlederek tecavüz ederek mallarına mülklerine el kor hemde üste çıkarak onlar bizi "arkadan vurdu " diyerek ırkçılık ve düşmanlık körüklerim.

Türküm diyerek fetullahçı diyerek kadınlara erkeklere  jop sokarım.

Şimdi anladınız mı faşistlik nedir? Itiraz eden yalanlayan varsa yorum yapsın kavga yok söz veriyorum.

 

" Adalet " deyince; Türk hiç aklıma gelmez... "Adaletsizlik" deyince hep aklıma rüyalarımdaki vatanım gelir.

 

Bana vatanımın neresi olduğunu hiç mi hiç sormayın, oraya yağanın Hak olmadığını, yeşerenin Hukuk olmadığını da görünce bir sır çözdüm; o sır ki, Hakk'ın yerine anılan Allah denen Allahsız bir dinin kendi isminde buldum... Artık on beşinden berri inanmıyorum.

Sakın, inanmıyorum diye Hak darılmasın bana, kendi adını Allaha bıraktığı için hep sitem edeceğim ona!

 

Işte bu nedenle Soyadımı Adımı  bile inadınıza değiştirerek kimliklerini çöpe

attım . Yaşım 65 hemen hemen burdaki gavur dediğiniz insanların mezarlığında yatacağım.

 

Neden Ruslara Avrupalılara Almanlara düşman olacakmşım. ? Onlardan ögrendim insanlığı. sizden ise ilkel çağdısı iğrençlikleri yaşadım ve gördüm  istifa ettim vatandaşlığınızdan .

 

Mansur Antires

Yorumlar