Güncel Yazılar

Kavramlarla yüzleşmek

21-09-2018
 
21.09.2018
 
Mademki ortada bi çürümüşlük ve çöküş var, arkolog gibi inceleyelim.
 
Basit bir sohbetle başlayalım;
 
Dün bir arkadaşla telefonla sohbet ederken ; hal hatırdan sonra , iş güç derken , artık 61 yaşına giriyorum dediğimde,
 
" Abi hiç göstermiyorsun " dedi.. Bende tabii kavramları sorgulayan biri olduğumdan hemen cevabı " orospular genç gösterir yaşlanmaz " diyerek verdim , güldü ve o da " Herkes orospular kadar dürüst olsa yani " diye atak yaptı.
 
Yani taşlar yerine oturdu, Neden orospuları hakir görelim ki? Orospuluk çok yönlü kavramdır .. Hayat kadınına orospu denir ve meslekdir.. Yani herkes yemek pişirmekten anlamaz, onlarında marifetleri vardır , menüleri vardır vanilla kokuları ile baharatları ve jartier denen gece kıyafetlerini de ilave edelim.
 
Neyse ağzınız sulanmasın, fazla konuyu dağıtmadan devam edelim.
 
Vicdanını ve beynini satan arsızlara da orospu denir. Gündüz imam gece papaz gezenlere de orospu diyoruz.
 
Orospuları g*verenlerden ayırmak gerekir. Herkesin özel sorunu olduğu zaman kimseyi ilgilendirmez ama gel görki pipisini kesip birde çocuk evlat edinmeye gelince " Hooop " burda dur deriz.. O çocuk toplumda travmaya neden olacak .. Bu çocuk kendisini sorgulayacak herhalde. ortada anormal bir durum olduğunu diğer çocukların ailelerine baktığında anlamış  olacak haliyle.. Neyse bu da kendi sorunları.
 
Hayat kadınlarının amaliyatla pipi takdırdıklarını görmedik.. herşeyi de görmek gerekmez ya, Uzman olacak halimizde  yok.
 
Duydum ki Türkiye de kadınlar " feminist " olmuşlar.. bre git kadın demesim geliyor.. Islamı bilmeden anlamadan müslüman olduğunuz için karmaşadan geçilmiyor .şimdi de feminizmi bilmeden feminist olmayı bırakın. feminizm , bir burjuva ideolojisi olarak zengin sınıfların kadınları tarafından ortaya atıldı. Yani bütün kötülüğün nedeni erkek egemenliğidir. Vardır bir sebebi ama zavallı erkeklerden kaynaklanmadığını söylerken sistem sorunu ve politik bir açılım isteyen konudur diyorum
 
Yani erkekler " elinin hamuruyla erkeğin işine karışma " dediklerinde " feminist kadınlar egemen olduğunda hemen cevabı yapıştırıp " önce açık fermuarını kapat sonra çükünle fazla oynamadan , şu hamuru yoğurmasını öğren " dediklerinde , ortaya huzur mu gelecek? Yoksa 60 yaşındaki erkeğin 31 çekerek otobüse binerken kadınlarda parmaklarıyla mastürbasyon yaptığında adalet mi gelecek.
 
Bırakın şu saçmalıkları da işinizin kaç saat olacağını ve geçimsizliği konuşun.
 
Kardeşler , o kadar çok yanlışlar varki doğruları bulmak doğru yaşamak erdem haline geldi.
 
Hoş bir sohbetle selamlarımı sunmaktayım.

 

Yorumlar